FK Vinča pregazila Ralju

0
4936
NextWEB hosting

FK Vinča je ubedljivo pobedila na početku sezone protiv FK Ralje. Utakmica se odigrala na fudbalskom stadionu u Vinči. Golove su dali u 9 minutu Vuković sa predivnom asistencijom Majića, drugi gol su postigli zahvaljujući najboljem igraču prve utakmice Vukoviću u 22 minutu.

Fudbaleri protivničkog tima su imali dosta dobrih šansi i pokazali su se da nisu tim koji tek tako lako dopuštaju protivničkim igračima da osvoje utakmicu, ali fudbaleri Vinče su dokazali da početak sezone mora biti zarad njih i to su dokazali u 42 minutu golom Majića.

Naravno, tu nije kraj. U 55 minutu Atanasković šutira iz kontra napada i poštiže 4 gol. U 70-tom minutu fudbaler FK Vinče sam ispred golmana postiže još jedan gol i na samom finišu utakmice jer FK Vinči nije bilo dosta rezultat od 5-0 oni u 86-om minutu zahvaljujući opet igraču koji kao duh preazi polovinu terena i daje za konačni rezultat 6 – 0.

Detaljnije možete pročitati na sledećem linku.