FK Vrčin obezbedio opstanak u Beogradskoj zoni FOTO

0
998
NextWEB hosting

Na veoma neugonom gostovanju, FK Vrčin uspeo je da savlada FK Baćevac rezultatom 4 prema 2

Osvajanjem ova 3 boda kolo pre kraja, ovaj klub je obezbedio opstanak u Beogradskoj zoni

Baćevac je krenuo silovito i već u 5 min zapretio, ali je Glavičanin bio na visini zadatka. Međutim posle smušenosti odbrane i greške Đorića na sredini terena, Baćevac je poveo, ali 15 minuta pre kraja Lukić je centrirao, Prosić nadvisio odbranu,a Savić zakucao loptu za 1-1. U drugom poluvremenu Kodžić promašuje zicer, dok je domaćin već u sledećem napadu došao do 2-1, a onda su fudbaleri Vrčina preuzeli inicijativu. Đorić je prvo predriblao protivničkog igrača i sa 25 metara je postigao gol. U 80 minutu Vujuć baca aut, a najviši u skoku ponovo Prošić za muk u Baćevcu, a konačan rezultat je u 93 minutu postavio Stanković posle odličnog solo prodora za neopisivo slavlje

Povodom opstanka u ovom takmičenju, sinoć je u prostorijama FK Vrčin organizovano veliko slavlje sa goga su nastale ove fotografije.