Грочанка Настасић Ања освојила две златне медаље и два пехара

0
1763
NextWEB hosting

Дана 25.3.2018. године у Суботици одржан је један од највећих турнира у Европи – Супер Енпи куп. На турниру је учествовоало 75 карате клубова са око 1200 такмичара из Србије, Македоније, Босне и Херцеговине, Хрватске, Словеније, Мађарске, Румуније, Бугарске, Словачке, Пољске и Индије.

Каратисти „Дунава“ из Гроцке освојили су 11 медаља и то: две златне, четири сребрне и пет бронзаних.

Златне : Настасић Ања у катама у категорији пионирки и у апсолутној категорији

Сребрне: Шабановић Ана у катама у категорији пионирки и апсолутној категорији, Станојевић Николина у катама у категорији нада и апсолутној категорији.

Бронзане медаље освојили су: Младеновић Виктор у катама у категорији полетараца, Младеновић Сашка у катама у категорији нада, Дубовац Невена у катама у категорији пионирки, Илић Саша у катама у категорији кадета и ката тим у саставу: Станојевић Николина, Дубовац Невена, Шабановић Ана. Као најбоља у својим наступима, Настасић Ања је освојила и два пехара.