Raspored fudbalskih utakmica klubova sa naše opštine za vikend 07.04 – 08.04.2012.

0
526




Od danas pratimo i naše fudbalske timove koji se takmiče na svim nivoima.

Zonska BIP Liga Beograd

22. Kolo od 07.04.2012 do 08.04.2012

07.04. 10:00

 

I M T 

 BORAC (Ostružnica)

 

_

:

_

 

    

07.04. 16:00

 

LEPUŠNICA 

 PALILULAC

 

_

:

_

 

    

07.04. 16:00

 

TURBINA (Vreoci) 

 BUDUĆNOST (Dobanovci)

 

_

:

_

 

    

07.04. 16:00

 

TRUDBENIK 

 VINČA

 

_

:

_

 

    

08.04. 10:00

 

RADNIČKI (Rudovci) 

 LOKOMOTIVA

 

_

:

_

 

    

08.04. 10:00

 

GSP POLET 

 SREMČICA

 

_

:

_

 

    

08.04. 10:00

 

GRAFIČAR 

 RESNIK

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

ŽELEZNIK LAVOVI 

 POSAVAC TIŠMA

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

BULBULDERAC 

 ŽELEZNIČAR

 

_

:

_

 

    

1. Beogradska BIP Liga

21. Kolo od 07.04.2012 do 08.04.2012

07.04. 11:00

 

MILUTINAC (Zemun) 

 POLICAJAC

 

_

:

_

 

    

07.04. 11:00

 

KOMGRAP 

 POŠTAR ZVEZDARA

 

_

:

_

 

    

07.04. 16:00

 

RADNIČKI (Novi Beograd) 

 ŠUMADIJA (Šopić)

 

_

:

_

 

    

07.04. 16:00

 

PKB KOVILOVO 

 BORAC (Lazarevac)

 

_

:

_

 

    

07.04. 16:00

 

IM RAKOVICA 

 RUDAR (Zeoke)

 

_

:

_

 

    

08.04. 11:00

 

PRVA ISKRA (Barič) 

 VRČIN

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

BAĆEVAC 

 PIK ZEMUN

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

CRVENA ZVEZDA (MML) 

 DUNAVAC (Grocka)

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

STRELAC (Mislođin) 

 BRODARAC VINER

 

_

:

_

 

2. beogradska BIP liga “Šumadija”

17. Kolo od 07.04.2012 do 08.04.2012

07.04. 16:00

 

POPOVIĆ 

 VELIKA KRSNA

 

_

:

_

 

    

08.04. 10:00

 

SELO MLADENOVAC 

 RADNIČKI PDM

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

PUDARCI 

 ŠEPŠIN

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

LEŠTANE 

 BOLEČ

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

MLADOST (Umčari) 

 PODUNAVAC (Ritopek)

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

BORAC (Amerić) 

 KOSMAJ (Ralja)

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

IVANČA (Velika Ivanča) 

 RABROVAC

 

_

:

_

 

 

3. beogradska BIP liga “A”

17. Kolo od 07.04.2012 do 08.04.2012

07.04. 16:00

 

SVETI STEFAN (Slanci) 

 HAJDUK (Kamendol)

 

_

:

_

 

    

07.04. 16:00

 

PIONIR (Besni Fok) 

 MLADOST (Begaljica)

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

DUNAVAC (Dunavac) 

 KAPEDUNUM

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

HEROJ (Jajinci) 

 MOŠTANICA

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

MLADOST (Jabučki Rit) 

 VELIKO SELO

 

_

:

_

 

    

08.04. 16:00

 

PARTIZAN (Kaluđerica) 

 OFK CRVENKA

 

_

:

_

 

   

Komentari

komentari

POSTAVI ODGOVOR