ГРОЦКА: Каратисти „Дунава“ из Гроцке трећи (ФOTO+ВИДЕО)

0
2821
NextWEB hosting

Дана 19.3.2017. године Гроцка је била домаћин квалификационог турнира Београдског регионаза државно првенство Шотокан карате савеза Србије.

На турниру је уествовало седам карате клубова са 122 такмичара. Каратисти „Дунава“ из Гроцке у укупном пласману заузели су треће место. Прво место заузео је карате клуб „Камакура“ из Београда, друго место „Астра“ из Београда а треће место „Дунав“ из Гроцке.

Турнир испред ГО Гроцка отворио је Стефан Дилберовић, а отварању је присуствовао члан већа  ГО Гроцка за спорт Спасоје Живановић, док је испред Спортског савеза Гроцка присуствовала Живка Комненац.

Каратисти „Дунава“ су овојили 26 медаља и то: 12 златних, 8 сребрних и 6 бронзаних.

6. Маринковић Вања у катама у категорији нада
  7. Ката тим девојчица у категорији пионирки у саставу: 1. Станојевић Николина; 2. Дубовац Невена; 3. Лукић Жељана
  8. Ката тим дечака у категорији полетараца у саставу: 1. Ненадовић Лука; 2. Јовичић Михаило; 3. Савић Алекса
  9. Борба тим девојчица у категорији пионирки у саставу: 1. Станојевић Николина; Шабановић Ана; Дубовац Невена
  10. Ката тим дечака у категорији нада у саставу: Стевановић Дарко; Шекуларац Вељко и Маринковић Марко