NextWEB Hosting i izrada web sajt
NextWEB hosting
ГРОЦКА: Oдржан квалификациони турнир Београдског региона за Куп Србије Шотокан карате савеза...

ГРОЦКА: Oдржан квалификациони турнир Београдског региона за Куп Србије Шотокан карате савеза ФOTO

0
1722

У сали Средње Школе у Гроцкој, у недељу 5. новембра, одржан је квалификациони турнир Шотокан карате савеза, Београдског региона за Куп Србије

На турниру су узели учешће следећи клубови: „Астра“, „Камакура“, „Сејкен“, „Слободан Вучинић“, „Звонко Осмајлић“, „Феникс-кан“ и домаћин „Дунав“, са око 100 такмичара.

Турнир је отворио председник Скупштине општине Гроцка  Стефан Дилберовић, а учеснике је поздравио и селектор репрезентације Шотокан савеза Србије, Ацо Ћировић. У укупном пласману каратисти КК „Дунав“ освојили су треће место. Прво место освојио је КК „Астра“, а други је КК „Камакура“.

Каратисти „Дунава“ освојили су 24 медаље и то: 11 златних, 9 сребрних и 4 бронзане.

• Златне медаље освојили су
  1. Станојевић Николина у борбама у категорији пионирки
  2. Маринковић Вања у борбама у категорји нада
  3. Настасић Ања у борбама у категорији полетарки
  4. Тим пионирки у борбама у саставу: Станојевић Николина, Дубовац Невена и Шабановић Ана
  5. Ката тим нада у саставу: Маринковић Вања, Младеновић Сашка и Јовановић Анђела

2. Шабановић Ана у борбама
  3. Ката тим пионирки у саставу: Станојевић Николина, Шабановић Ана, Дубовац Невена