Каратисти клуба „Дунав“ из Гроцке освојили 7 медаља на Купу Србије

0
1339
NextWEB hosting

Дана 2.10. 2017. године у Београду на Бањици одржан је Куп Србије у каратеу и меморијални турнир „Слободан Вучинић“. На турниру је учествовало 87 клубова са преко 1000 такмичара.

Каратисти „Дунава“ из Гроцке освојили су: 4 сребрне и 2 бронзане медаље на Купу Србије и једну бронзану медаљу на турниру „Слободан Вучинић“. На Купу Србије медаље су освојили:

Сребрне медаље: Настасић Ања у категорији полетарки у катама и борбама, Станојевић Николина у категорији пионрики у борбама, борба тим полетарки у саставу: Станојевић Николина, Дубовац Невена и Шабановић Ана.

Бронзане медаље освојили су: Лукић Жељана у борбама у категорији пионирки, ката тим полетарки у саставу Станојевић Николина, Дубовац Невена и Шабановић Ана.

На меморијалном турниру „Слободан Вучинић“ освојена је бронзана медаља у ката тиму у категорији мушких нада  у саставу: Стевановић Дарко, Илић Саша и Лукић Немања

Тренер: Бранислав Станковић